1 / 3
Dell Latitude E6400 bussiness dock
По Договор
22.01.2022 17:05

Велес / Велес

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

3 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava Dell latitude E6400 Bussiness
RAM: 3gb 400mhz DDR2
CPU: Intel core 2 duo t6600 2.20ghz
GPU: Intel 45 express
HDD: 60gb fujitsu
Na laptopot mu falat kopceto E i F4, baterija drzi 15minuti, Ima vga port, cd rom,moze da se ukluci sim karticka, e-sata port, nfc.
Sleduva so polnac i orginalen dock za nego formatiran so licensiran windows 7 i nova termalna pasta. Cenata e po dogovor

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
072255085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам