1 / 6
Audi A6 3.0tdi quattro MATRIX
21.000 €
Цената е фиксна
14.01.2022 10:21

Струмица / Струмица

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava ili menuva
AUDI A6 3.0 TDI Quattro
Od oprema poseduva
Ambient Light
Park Pilot
Senzori 360*
Greac na volan
Greac na sedista
4 zonska klima
Touchpad
Matrix svetla
Alkantara interior
S line bandazi novi so novi gumi! kupeni pred 3 nedeli!
078-304-011 ili viber
Za zamena cenata e druga
Moze i vo Crypto!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Gorgi
Потврден огласувач
078304011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам