1 / 8
Ford fiesta 1.0 scti Nov uvoz ch
10.500 €
25.01.2022 17:20

Тетово / Тетово

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2020

Гориво:

Бензин

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

91 kw / 124 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Ford fiesta 1.0 scti ecoobost 91 kw full oprema mozhe zamena vw

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dudi
amirmema@outlook.com
Потврден огласувач
070814948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам