1 / 1
KABEL 5*1.5
50 МКД
07.02.2022 21:51

Кочани / Кочани

Se prodava kabel 5*1.5 cel kotor
500m dolzina poveke info. zvonete na brojo 071 792 019

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Jonce
Потврден огласувач
077434897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам