1 / 1
Iskra monofazni broila, saati za struja
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2022 17:24

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Polovni ednofazni broila na Iskra
Mozna e zamena za trofazno broilo

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава / Можна е замена од:

Bobi
Потврден огласувач
+38978220201
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам