1 / 9
Canon 5D Mark IV
1.800 €
06.05.2023 10:01

Автокоманда / Скопје

Резолуција:

30,1-35 Мегапиксели

Марка:

Canon

Samo 2000 klika nov.

Prodavam Canon 5D Mark IV so samo 2000 klika,Sostojba fabricka.Fizicki i funkcionalno nov, kako koga e kupen.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

jj
Потврден огласувач
077529556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам