1 / 8
Karburatori za Stihl motorni pili
1.200 МКД
30.04.2023 10:23

Прилеп / Прилеп

Novi,neupotrebeni.
021,023,025(ms210,ms230,ms250)
017,018(ms170,ms180)

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Се продава од:

Bozidar
Потврден огласувач
071344256
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам