1 / 5
Sateliti Yamaxa NY-TS20 40w
50 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.03.2023 18:53

Велес / Велес

Satelitite se vo dobra sostojba !!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
071360677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам