1 / 3
Dell 15 N5110 плоча за напојување
800 МКД
Цената е фиксна
01.06.2022 20:10

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Плочка за напојување за лаптоп DELL inspiron N5110

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071389879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам