1 / 6
Ford 2000
3.789 €
Цената не е фиксна
21.04.2023 16:26

Долнени / Прилеп

Se prodava ford economy 2000 vo super sostojba
za povekje inf na 076 898 985

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Ssss
Потврден огласувач
076898985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам