1 / 10
Audi Q5
По Договор
28.11.2022 14:08

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

Q 5

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Audi Q5 2009god 2.0tdi 170ks 7 gtronic registrirana servisirana novi gumi za poveke inf 075478362

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
075478362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам