1 / 4
STIHL 27 GERMANY
350 €
19.02.2022 20:55

Кичево

STIHL 27 GERMANY
NOV MAQ NOV LANEC.PILATA E DONESENA OD GERMANIA I E UPOTREBENA SAMO OKOLU 50M DRVA
QINSKA PILA
PILATA E KAKO NOVA CUVANA MNOGU.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Се продава од:

Shpenda
Потврден огласувач
070634521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам