1 / 4
Kompresor
600 €
13.08.2022 15:40

Богданци / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Kompresorot e skros nof ne e koristen...poradi slabiot naponot vo objektot. Firmata e LAM 200 litri kapacitet boca.Kupen e od solun ekstra kvalitet

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
078392180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам