1 / 2
NOV DIZEL GENERATOR AGREGAT 75kVA
1 €
23.02.2022 11:47

Бутел / Скопје

Генератор GJR75
Јачина 75 Kva / 60 kW
Мотор RICARDO / 1500 rpm
Вграден резервоар –200литри
Потрошувачка на 75% оптовареност - 11.11 литри/час
Заштитна и нискобучно куќиште со врати за заклучување
Автоматско уклучување и исклучување
Ладење со течност (водено)
3P Automatic Transfer Switch
Греач на мотор
Производител: GUCBIR GENERATOR - Турција
Гаранција - 2 години / 1000 работни часа

За повеќе информации контактирајте не на:
075 405 353
076 235 577
tempooffice99@gmail.com

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Tempo
Потврден огласувач
075 217 016 / 076 235 577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам