1 / 7
AGREGAT HERON 2KW
250 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2022 10:24

Ѓорче Петров / Скопје

ПРОДАВАМ АГРЕГАТ ЗА СТРУЈА ХЕРОН 2KW (БЕНЗИН) ЧЕШКО ПРОИЗВОДСТВО. КУПЕН 2016 ГОДИНА ЗА ПЛАЦ И КОРИСТЕН САМО 200 РАБОТНИ ЧАСА. АГРЕГАТОТ Е НОВ .СЕКОЈА ГОДИНА Е ИЗВРШУВАН РЕДОВЕН СЕРВИС.АГРЕГАТОТ ИМА И 2 ТРКАЛА СО 2 РАЧКИ ЗА ПОЛЕСЕН ТРАНСПОРТ

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Саше Лозанов
Потврден огласувач
075535120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам