1 / 1
NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI
21.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
28.08.2022 11:14

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI
⚡️3.3 KW BENZIN 21.000 DENARI
⚡️6 KW DIZEL 58.900 DENARI
⚡️6 KW DIZEL ZATVOREN 75.600 DENARI
⚡️10 KW DIZEL 136.990 DENARI
⚠️ GARANCIJA 36 MESECI
🚛 GRATIS DOSTAVA DO DOMA
☎️TELEFON & VIBER & Whats App +389 71 294 000

AGREGAT GENERATOR

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам