1 / 6
Suzuki Alto
По Договор
17.08.2022 12:12

Гази Баба / Скопје

Марка:

Suzuki

Модел:

Alto

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SUZUKI ALTO 1.0benzin 2009g 50kv 68ks trosi kako upaljac
4200 evra
077-632-342
078-302-625

KLIMA
CENTRALNO
SERVO VOLAN
ELEKTRIKA NA PROZORCI
PODIGACI NA FAROVI
4 NOVI GUMI
RADIO SO CD
2KLUCA
126000 km

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rivasa Trejd
Потврден огласувач
+38977632342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам