1 / 1
Продавам осигурачи и склопка нови Останати Вишок !!!
800 МКД
Цената е фиксна
16.08.2022 20:54

Битола / Битола

продавам осигурачи нови .
4x20c и 1x25в

склопка исправна
40A
Цена : 800 ден Комплет Се !!!

останати вишок од шемирање на нова табла !!!

контакт: 077-499-286 !!!

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Broj Vo Oglasot
Потврден огласувач
0000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам