1 / 6
Golf
3.900 €
03.12.2022 14:37

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Golf 5 2006 god. 1.9 tdi .77 kv. 215000 reg.do 10 2023 g. Dobar enterier i nema korozija 6 brzini pomala potrosuvcka bord kompjuter atestitani folii .klima napraven e golem servis komplet .info na 078 606 066

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
076 341 491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам