1 / 1
Reparacija na vodni pumpi servo (mehanicki/remenski) pumpi
1 МКД
Цената не е фиксна
06.11.2022 08:43

Куманово / Куманово

Reparacija na vodni pumpi (koli, kamioni, vilushkari, agregati I dr.) i servo pumpi (mehanicki) za site tipovi na vozila.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Master68
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам