1 / 10
Ford Fokus 2011 1.6 Dizel
1 €
02.09.2022 10:22

Гази Баба / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Ford Fokus
Godina 2011
KIlometri 200 000
Servisna Kniska
Visoko Nivo na Oprema
Dva Kluca
Cetiri Novi Zimski gumi
Komandi na Volan
Dvozonska Klima
Elektrica na Prozori i Retrovizori
Centralno Zaklucuvanje so Dalinski Kluc
Originalno Ford Radio So BluTut Povrzuvane

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078359610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам