1 / 3
se prodava kuka nad avtobuska stanica
25.000 €
Цената не е фиксна
09.02.2023 12:34

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

25 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

goce delcev 73

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata dolnio sprat dnevna so kujna vtoriot sprat dve sobi so pretsobje dvor 25 m2 terasa 15m2 so sopstven parking.kukata e stara so mala investicija odlicna za edno semejstvo

BROJ ZA KONTAKT 077668584

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
075384427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам