BARAKA VO NASELBA LISICE
140.000 €
Цената е фиксна
29.07.2022 18:43

Аеродром / Скопје

Baraka vo naselba lisice
100m2
Dvorno mesto 240m2
CENA 140.000€

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
071765678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам