1 / 12
BRVNARI KONTEJNERI VIKENDICI VIKENDICA KONTEJNER KUKJI
1 €
28.07.2022 00:29

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI KONTEJNERI VIKENDICI CUVARI KABINI ZA OBEZBEDUVANJE BRVNARI I DRUGO SAMO OD KEN PANEL

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам