1 / 12
Zvucnici vo ponuda
1 МКД
22.03.2023 08:55

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

* Yamaha NS-555 6Ω 2x250W.............450€.
* JBL ES90 8Ω 2x225W.....prodadeni.
* Jamo S6061 6Ω 2x210W........................300€
* Tannoy 631 8Ω 2x100W..........................100€.
* I.Q Ted 3 4-8Ω 2x160W............................150€.
* Tannoy Reveal Passive Monitors 2x100W...170€.
* Sanyo SX-T 55E 8Ω 2x75W....................45€.
* Quadral Argentum SAM 02 2x90W......80€.
* Kenwood LS-202A 8Ω 2x45W.............65€.
* Denon SC-F107 6Ω 2x100W................100€.
* Onkyo D-205F 6Ω 2 x 70W.................130€.
* Denon SC-550S 6Ω 130W......................65€.
* Wharfedale TSR 102.2 8Ω 2x80W....160€.
* JBL SUB 200/230 centar i sateliti.. 120€
Mozna proba vo sekoe vreme.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070402215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам