1 / 4
Kiosk
5 €
25.06.2022 06:31

Аеродром / Скопје

Prodavam dva kioska edna cetvorka 16 m2 i edna dvojka 8 m2 kako novi ofarbani i staveno izolacija vnatre lamperija
Skopje .centar

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Тanja
Потврден огласувач
070256436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам