1 / 2
TROFAZEN EL. SAAT
1.000 МКД
Цената не е фиксна
1.100 МКД
03.07.2022 07:21

Велес / Велес

Испраќам по карго    

kontrolen trofazen saat
dvotarifen 1000 den.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078399648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам