1 / 6
Smart Fortwo - TOP SOSTOJBA
2.650 €
Цената е фиксна
27.07.2022 16:35

Гази Баба / Скопје

Марка:

Smart

Модел:

ForTwo

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Smart Fortwo 0.7 benzin turbo vo ekstra sostojba.
Oprema ima klima, elektrika na prozori, aluminiumski bandasi so top gumi. Menuvachot e tiptronik so opcija za ful avtomatik. Napraven mal servis. Motorot i menuvach raboat besprekorno. Pominati 148000 so servisna kniska.
Registrirano cela godina.
Bez nikakvi zameni, samo kesh.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
076956956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам