1 / 3
Trimer/Trimeri
4.850 МКД
Цената е фиксна
Денес 10:52

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi Trimeri
BAIKAL - 1.65 kw 52cc

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
072253621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам