1 / 8
OPEL KADETT COUPE 1.0 BENZIN PLIN 1976 GODINA OLDTAJMER
1.550 €
02.05.2023 13:04

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Kadett

Година:

1980

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

75000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

🚘 🔝 ➡️ OPEL KADETT COUPE 1.0 BENZIN PLIN 1976 GODINA ❗ OLDTAJMER ❗VO FABRICKA SOSTOJBA ❗ REGISTRIRAN CELA GODINA❗ SO 4 NOVI GUMI ❗ZA VISTINSKI LJUBITELI NA OPEL ❗CENA ZA KES 1550 💶💶 ❗VO CENATA ZA KES IMA PROSTOR ZA DOGOVOR NA LICE MESTO ❗CENATA ZA ZAMENA E DRUGA 💶💶 TEL ZA KONTAKT 📲 078 360 221 JOVICA 🚘

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DEAN
Потврден огласувач
079396356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам