1 / 4
Masina za sienje
2.800 МКД
29.03.2023 08:42

Битола / Битола

Se prodava masina za sienje vo perfektna sostojba celosno funkcionalna.
Masinata e mnogu socuvana, kako nova, mnogu malku koristena.
Marka MINERVA,
Slikite se od masinata.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075651306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам