1 / 3
KORPA
4.500 МКД
03.02.2023 21:27

Охрид / Охрид

Korpata e taa na slikite cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Dame
Потврден огласувач
070304446
Испрати Е-маил до огласувачот

WOLKSVAGEN LT 46 2.8

7000 МКД

MULCER D R A G O N E 80cm.

700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам