1 / 4
Polovni gumi 195 60 16
3.000 МКД
31.03.2023 09:12

Скопје Центар / Скопје

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

195

Висина:

60

Дијаметар:

16

Polovni gumi

2 x 195/60 - R 16 C

Gumite se solidni i se za kombe

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

st
Потврден огласувач
072228224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам