1 / 2
Se prodavaat 4x108 bandazi so ratkapki i gumi
150 €
21.03.2023 11:12

Скопје Центар / Скопје

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

5.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

108

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

50

Дијаметар на гума:

15

Se prodavaat gumi i bandazi so ratkapni original od ford
I bandazi original od ford puska pravi komplet za 150€
Gumi 195/50/15
Gumi sostojba 50/100

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

..
Потврден огласувач
070311664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам