1 / 7
FORD TRANSIT CONNECT 1.6CDTI 115KS =BALKANAUTO CARS=
1 €
22.03.2023 18:43

Гази Баба / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Transit

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BAKANAUTO KARS
kacanicki pat =BALKANAUTO CARS=
Потврден огласувач
078301962
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A4 2.0TDI S-LINE 140KS =BALKANAUTO CARS=

1 €

VW GOLF V 1.9TDI 105KS=BALKANAUTO CARS=

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам