1 / 3
Alfa Romeo Giulietta Sprint
По Договор
26.09.2022 10:21

Гази Баба / Скопје

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Giulietta

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ALFA ROMEO GIULIETTA SPRINT
➡️2015 GODINA
➡️140.000km
➡️Euro 6
➡️2.0 jtd 150ks
➡️ NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
➡️Touch display
➡️Tempomat
➡️Dinamic mode drive
➡️18"aluminiumski bandazi
➡️Dvozonska klima
🛑076 950 490

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Che Guevara
Потврден огласувач
076950490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам