1 / 12
Seat Leon 1.9TDI/2007g/77kw
4.600 €
06.02.2023 11:16

Гази Баба / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava,SEAT LEON 1.9 TDI,77kw/105ks najubaviot i najekonomicen motor,kolata e vo odlicna sostojba so plateni davacki do registracija
- OPREMA:
-RIKARDO SALON
-KLIMA
-2007 GODINA
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-KOZEN VOLAN TROKRAK
-CD RADIO FABRICKO
-TEMPOMAT
-SERVO-
-CENTRALNO SO DALECINSKO-
-6 X AIR BEG-
-ELEKTRIKI NA PROZORI-
-ELEKTRIKI NA RETROVIZORi
-HALOGENI-
-ASR-
-ABS-
-BORD KOMPJUTER-
Povekje info na 070 641 753

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070641753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам