1 / 5
Prodavam poveke vidovi na elektromotori
1 €
20.05.2022 13:16

Скопје Центар / Скопје

Razlicni elektro motori za poveke info na tel 075255222

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Goce
Aleksandar Bujnov 22, Butel
Потврден огласувач
076296000
Испрати Е-маил до огласувачот

Pekarska Oprema

1 €

Prodavam poveke vidovi na elektromotori

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам