1 / 9
SE PRODAVA PEŽO(PEUGEOT) 307 SW. 2.0.HDI 136 KS NA BG TABLI
1.800 €
1.850 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2023 09:10

Гази Баба / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Вид на оглас: Се продава
SE PRODAVA PEŽO 307 SW KARAVAN. PREMIUM OPREMA.
2005 GODINA. EURO 4 . 2.0 HDi . 136 KS
277.000 KILOMETRI
ISPRAVNO. NAPRAVEN GOLEM SERVIS.
MOŽE I SO 7 SEDIŠTA DA BIDE.
TEHNIČKI IMA DO APRIL 2024 ,ZELEN KARTON DO OKTOVRI 2023 GODINA.
PLATEN DANOK ZA 2023 GODINA
SO STAKLEN KROV. NA BUGARSKI TABLICI.
277.000 KILOMETRI.
CENA 1800 EVRA
VIBER I WHAT'S UP
:+38970-744-412
Email :ristokaracanakov@gmail.com

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
070744412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам