1 / 5
Canon EOS 800D kit 18-55 IS STM
23.000 МКД
23.05.2023 12:16

Штип / Штип

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Canon

Продавам малку користен Canon EOS 800D

2507 shutter count

купен од PIX+

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
077700275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам