1 / 9
Audi A3 1.9 TDI Coupe 2007
5.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 14:38

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audito e vo odlicna sostojba ne e korozirano niti ima pokazano nitu pak farbano
Pred 10000km smeneto set bregasta podigaci i lageri INA 500e
Golem servis site roleri kajs rebrast i pk + vodna pumpa iINA 300e
Zamaec i lamela Valeo 400e
Site delovi sto se smneti gi imam
Od oprema poseduva
Klimatronik greaci na retrovizori retrovizorite se zatvarat na komanda abs esp bord kompjuter i drugo
Zelen karton do 12.05.2023
Kolata e pali vozi cenata si kazuva
Moze zamena za Seat Leon / Golf 5 GT so moja ili vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
077875324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам