1 / 3
монтажни куќи контејнери
3.080 €
06.06.2022 16:50

Аеродром / Скопје

модуларни контејнери кој можат да се надоврзуваат изработени од галванизиран лим по германски стандард
основна димензија 6*2,5=15м2
3080 евра 075421491

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

steelhouse.mk
Потврден огласувач
075421491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам