1 / 4
SE PRODAVA KUKA
160.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2023 09:12

Штип / Штип

Број на соби:

11

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Borko Talev

Into se prodava

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Robert Gjorgiev
Потврден огласувач
491722366545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам