1 / 1
Freza za trimer, Фреза за тример
1.199 МКД
26.05.2023 06:26

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Фреза за тример
Карактерисики:
- Компатибилна со сите видови на тримери
- Овозможува обрабока на земјата до стеблото на растението без да го оштети
- Погодно за овошни, градинарски и лозови насади
Дијаметар на фреза: 125mm , 160mm
Сетот вклчува
x1 нож за фреза
x1 заштитен капак за фреза
Цена:
- 125mm 1199ден
- 160mm 1399ден
- резервен нож за фреза 399

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

DITA Welding&Constuction
Битола
Потврден огласувач
076716299
Испрати Е-маил до огласувачот

Вратило, разбој, Vratilo, razboj

1799 МКД

Коса клупа, Крива клупа, Kosa klupa, Kriva klupa, Бенч клупа

4799 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам