1 / 8
Nissan Qashqai - Navi, Panorama, full
9.499 €
Цената не е фиксна
Денес 14:47

Гази Баба / Скопје

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Nissan Qashqai 1.5 dCi 78kw so najvisoko nivo na oprema.
Kolata ima 250.000 so servisna istorija do posleden km.
Napraven full (golem i mal servis sega na 250.000) so faktura. Kolata e registrirana do Maj 2023 godina i bukvalno se e ispravno na nea.
Vashe e samo da vozite.
Cenata e za kesh, bez nikakvi zameni.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sale
Потврден огласувач
076956956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам