1 / 6
Fiesta zamena
2.200 €
25.11.2022 16:08

Гази Баба / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registrirana do juni 2023 godina , so klima ,

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Зоки
Потврден огласувач
070284229
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам