1 / 3
Uljen Radijator 2 kw
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2022 19:07

Аеродром / Скопје

Se prodava uljen radijator na struja 2 kw
vo ispravna sostojba
ne e mnogu koristen

Tel za kontakt :071397951 igor
Tel za kontakt :071397951 igor
Tel za kontakt :071397951 igor
Tel za kontakt :071397951 igor
Tel za kontakt :071397951 igor

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
077559434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам