1 / 1
Nikon d3200
300 €
09.04.2023 14:12

Тетово / Тетово

Резолуција:

25,1-30 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Nikon d3200 + Lens 18-105 mm

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Nikon
Tetovo
Потврден огласувач
070806094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам