1 / 12
Exstra kukja vo Taftalidje
410.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.04.2023 11:25

Гази Баба / Скопје

Број на соби:

7

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2005

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Urosh Djurovikj 3b

Exstra...!!!! Se prodava ili moze I za izdavanje ....!!!!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
071260636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам