1 / 9
Open vektra V6 CDTI.
3.000 €
07.07.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vo odlicna sostojba! Registrirana cela Godina so zelen karton. Isuzu motor.
Kontakt telefon 072 250 615

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Suzana Stojcheva
Потврден огласувач
072309803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам